Wedding StudioEinde van het seizoen-uitverkoopVandaag 50% korting
InloggenAanmelden

Wedding Studio

Product

  • Home
  • Gratis QR-sjablonen
  • Huwelijksverlanglijst
  • Over ons
  • Probeer demo
  • Contact

Oplossingen

  • QR-code voor trouwfoto's
  • Trouwfoto's delen
  • Foto-app voor gasten
  • Gastenfoto's verzamelen
  • Deelmethoden vergelijken
  • Beoordelingen
  • Veelgestelde vragen

Juridisch

  • Privacybeleid
  • Algemene voorwaarden
  • llms.txt

Gratis tools

  • Alle gratis tools
  • Gratis tafelschikkingmaker
  • Gratis generator voor trouwhashtags

Studio Pluto, LLC

217 6th Ave N STE 43138, Nashville, TN 37219, United States

© 2026 Wedding Studio

Taal - NL ⌃
  • English
  • Français
  • Español
  • हिन्दी
  • Português (Brasil)
  • Italiano
  • Deutsch
  • Nederlands
  • 简体中文
  • 日本語

Wedding Studio vs. HITCHD

Welke cadeaulijst past bij u?

Wedding Studio biedt een persoonlijke cadeaulijst naast uw gastenalbum. HITCHD combineert een cadeaulijst met een bruiloftswebsite en RSVP-tools. Hoe gasten betalen is ook een belangrijk verschil.

Start your registry

Activatie cadeaulijst: $99 USD, eenmalig.

Voorbeeld van een Wedding Studio-cadeaulijst voor een huwelijksreis naar Argentinië, met voorbeeldcadeaus en de voortgang van bijdragen
Voorbeeld van Wedding Studio. Voortgang is ter illustratie.

Het eerlijke verhaal

Als je wilt dat gasten binnen de registry met creditcard bijdragen, is HITCHD het overwegen waard. Wedding Studio is ideaal voor koppels die hun registry naast hun gastenfoto's willen hebben en liever hun eigen betaal-app of bankgegevens gebruiken.

Naast elkaar

The details that make the difference

Het activeren van een cadeaulijst en een compleet bruiloftsplatform zijn verschillende zaken. Dit is waar je op moet letten.

FunctieWedding StudioHITCHD
Eenmalige aankoop (USD)$99 registry activation$249 advertised platform price
Wat is inbegrepen in de prijsRegistry activation; album plans and prints are separateBroader platform offer with website, RSVP and guest-list tools
Hoe gasten een bijdrage doenCard, Apple Pay or Google Pay (US registries), plus Venmo, Zelle, Cash App, PayPal or bankIntegrated card contributions
Transactiekosten voor bijdragen4.5% card fee, processing included; couple, guest or split4.98% card fee; couple, guest or split
Overzicht van bijdragenCard gifts confirmed automatically; app transfers reported by guestsCard contribution records and receipts
Persoonlijk ontwerp voor je verlanglijstGift photos, descriptions and registry designRegistry layouts, fonts and imagery
Bruiloftswebsite en RSVPGuest album and registry; not a full RSVP websiteWebsite, RSVP and guest-list tools

Eenmalige aankoop (USD)

Wedding Studio
$99 registry activation
HITCHD
$249 advertised platform price

Wat is inbegrepen in de prijs

Wedding Studio
Registry activation; album plans and prints are separate
HITCHD
Broader platform offer with website, RSVP and guest-list tools

Hoe gasten een bijdrage doen

Wedding Studio
Card, Apple Pay or Google Pay (US registries), plus Venmo, Zelle, Cash App, PayPal or bank
HITCHD
Integrated card contributions

Transactiekosten voor bijdragen

Wedding Studio
4.5% card fee, processing included; couple, guest or split
HITCHD
4.98% card fee; couple, guest or split

Overzicht van bijdragen

Wedding Studio
Card gifts confirmed automatically; app transfers reported by guests
HITCHD
Card contribution records and receipts

Persoonlijk ontwerp voor je verlanglijst

Wedding Studio
Gift photos, descriptions and registry design
HITCHD
Registry layouts, fonts and imagery

Bruiloftswebsite en RSVP

Wedding Studio
Guest album and registry; not a full RSVP website
HITCHD
Website, RSVP and guest-list tools

Gecontroleerd op 18 september 2026. De Amerikaanse prijs van HITCHD is overgenomen uit hun openbare prijsscript. Prijzen en ondersteunde methoden kunnen per land verschillen; controleer altijd het afrekenscherm voor aankoop.

HITCHD pricingHITCHD featuresHITCHD contribution FAQsUS price source

Kies een cadeau. Doe een bijdrage. Laat het het bruidspaar weten.

Op Wedding Studio volgen gasten de door jou ingestelde betaalinstructies en keren ze terug om te bevestigen dat ze hun bijdrage hebben overgemaakt.

Je controleert zelf je betaalrekening om de ontvangst te verifiëren. Voortgang is optioneel en toont meldingen van gasten, geen automatische bankcontrole.

Cadeaus maken de bijdrage persoonlijk. Ze boeken geen ervaring en kopen geen artikel bij een winkel.

De cadeaulijsten vergeleken

Ja, voor koppels die een gepersonaliseerde huwelijkslijst willen naast hun gastenalbum. HITCHD is het overwegen waard als een trouwwebsite en RSVP-functies prioriteit hebben.
Nee. De prijs van Wedding Studio geldt voor het activeren van de verlanglijst. Het aanbod van HITCHD is breder opgezet. Kijk goed naar welke tools je daadwerkelijk nodig hebt en reken eventuele aparte kosten voor een album of afdrukken mee.
Voor lijsten in de VS wel: gasten kunnen betalen met creditcard, Apple Pay of Google Pay en het cadeau wordt automatisch bevestigd. Je kunt ook Venmo, Zelle, Cash App, PayPal of bankgegevens aanbieden, die gasten rechtstreeks betalen.
Ja. Je kunt ervoor kiezen om je gepubliceerde verlanglijst te tonen bij je Wedding Studio-album. De activatie van de verlanglijst en de albumpakketten zijn afzonderlijke aankopen.
Je kunt een besloten concept aanmaken op de plekken waar de huwelijkslijst beschikbaar is. Voeg jullie verhaal en wensen toe, en activeer en publiceer zodra alles naar wens is. Betalen voor de activatie publiceert het concept niet meteen.

Heb je nog vragen? Mail ons via info@wedding.studio

Een registry voor jullie volgende hoofdstuk

Maak eerst een privéconcept en activeer wanneer jullie er klaar voor zijn. Albumpakketten en printproducten staan hier los van.

Start your registry
Ontdek de Wedding Studio-registry